HOME

HiMOTO Rock Crusher 1:10 crawler 4WD 2,4 GHz



Model Rock Crusher je určen především zájemcům o rozvíjející se kategorii RC Truck trial a případně začínajícím trialovým jezdcům (dle pravidel až po úpravě karoserie a montáži bezpečnostního rámu). Stejně tak poslouží pro pohodové rekreační poježdění v náročném terénu plném zdánlivě nepřekonatelných překážek.

Skelet tvoří dvě svisle položená hliníková plata, na která jsou pomocí tyčí tzv. 4-linku a stavitelných olejových tlumičů připevněny nápravy. Výkon z elmotoru je přenášen pomocí převodovky, ze které je síla rozváděna plastovými kardany do obou náprav. Rock Crusher je specifický tím, že vestavěné nápravové diferenciály jsou mechanicky zablokovány, čímž tvoří tuhou nápravu a síla je tak symetricky rozdělována na všechna čtyři kola za všech podmínek. Lepivé měkké pnematiky si poradí s každou překážkou. Osobitý vzhled modelu podtrhuje nalakovaná karoserie typu pick-up. Samozřejmostí je kompletní sortiment náhradních i tuningových dílů, pomocí kterých je možné podvozek dále vylepšovat.

Obsahem setu je kompletně sestavený model s výkonným 70-ti závitovým elmotorem ř. 540, obousměrný regulátor, volantová RC souprava 2,4 GHz, NiMH baterie 7,2 V/3000 mAh, nabíječka, servo řízení SX001 s tahem 9 kg, karoserie s obtisky, nalepené pneumatiky.

Stručně:
99 % sestavený model (postačí přišroubovat přiložená kola)
4WD
Volantová RC souprava 2,4 GHz - lze měnit velikosti výchylek, trimovat, reverzovat chod kanálů, 2x LED indikace, nabíjecí konektor Hitec - vhodný v případě použití 8x AA Nixx akumulátorů pro provoz vysílače
Výkonný 70-ti závitový motor
Obousměrný regulátor otáček
Servo řízení s tahem 9kg
Odolné převody
Baterie 7,2V/3000mAh
Osazeno kuličkovými ložisky
Nalakovaná lexanová karoserie včetně dekoru
Délka celková 490 - 530 mm - dle propružení
Rozměr karoserie: délka 410 mm, šířka 180 mm
Šířka max. 339mm
Rozvor 348 - 388 mm - dle propružení
Hmotnost cca 2720 g
Cena: 4990 Kč




HOME