HOME Akumulátory Elektromotory Motory Nabíječky Přijímače RC soupravy Regulátory Serva Stavebnice Vrtule
BAZAR   Download   JAK OBJEDNÁVAT - FAQ   Odkazy   Manuály   Žebříček RC souprav   Kontakt   Email-objednávka

Návod k sestavení modelu MIG-25


Úvod

Na návodu k MIGu-25 si ukážeme jak se postupuje při dokončení všech stavebnic stíhaček z EPP. Ve stavebnici je přiložen mnohem podrobnější návod, než je níže uveden.

Obsah stavebnice

Trup, kabina, hřbet, křídlo - 2 poloviny, přechod trup/křídlo (Lerx) - 2 kusy, směrovka 2x, výškovka 2x, křidélka 2x, nosníky, vidličky táhla, samolepky, plastová trubka pro elektromotor, návod.

Potřebné nářadí a lepidla

Skalpel - ostrý nůž, smirkový papír, lepidlo - LA tmel, vteřinové lepidlo, aktivátor, skelná páska, trafopájka, Balakryl - nátěr, textilní páska, kontaktní lepidlo - Purex, zaponový lak.

Vlastní stavba (cca 2-3 hodiny práce)

Všechny díly trupu z EPP postupně slepíme. Zhotovíme otvor pro elektromotor a vlepíme do něj trubku. Všechny balzové díly postupně přelakujeme zaponovým lakem. Přilepíme k trupu křídlo a křídlo zesílíme vlepením smrkových nosníků. Do křídla vyřežeme kanálky pro servokabely serv. Na kormidla nalepíme páčky. Trafopáječkou zhotovíme otvory pro serva. Namotujeme elektromotor a serva, které spojíme táhly s kormidly.
Do trupu zhotovíme otvor pro pohonnou baterii a to o cca 3 cm delší, než je vlastní délka baterie (možnost měnit těžiště).
Na závěr přezkoušíme těžiště - cca 580 mm od špice modelu.

Nutné RC příslušenství a pohonná jednotkaHOME Akumulátory Elektromotory Motory Nabíječky Přijímače RC soupravy Regulátory Serva Stavebnice Vrtule
BAZAR   Download   JAK OBJEDNÁVAT - FAQ   Odkazy   Manuály   Žebříček RC souprav   Kontakt   Email-objednávka