HOME Akumulátory Elektromotory Motory Nabíječky Přijímače RC soupravy Regulátory Serva Stavebnice Vrtule
BAZAR   Download   JAK OBJEDNÁVAT - FAQ   Odkazy   Manuály   Žebříček RC souprav   Kontakt   Email-objednávka

Futaba FX-18

FX-18 Tx Úvod

RC souprava Futaba FX-18 obsahuje vysílač s akumulátory 1400 mAh, přijímač R-147F, pár krystalů, 3 serva S3001, 2x tah. potenciometr a 2x mix. vypínač.

Vysílač FX-18 je bez jakéhokoliv kompromisu; moderní a atraktivní design unikátním způsobem kombinuje požadavky na pultový a v ruce držený vysílač (palcový).
Nejpříznačnějším prvkem tohoto vysílače jsou tahové potenciometry s možností montáže na horní i spodní stranu skříně. Řada FX je jediná řada "palcových" vysílačů, která dává pilotovi k dispozici přednosti tahových ovládačů pro pomocné funkce modelu, které mohou být ovládány bez toho, aby sňal ruce z křížových ovládačů - kniplů. Vysílač je stejně efektivní, i když je zabudován do pultu: excelentní ergonomie, kombinovaná s moderním, funkčním designem.

Systém - software umožňuje velkou rozmanitost funkcí která je neobvyklá ve své třídě. Chcete-li použít multi-kanálové rozšíření pro pomocné funkce, nebo přepínač letového režimu pro heliprogram, poloha přepínače v kterékoliv rozšiřující pozici na vysílači není nijak omezena.

Uživatelsky přívětivý, trojjazyčný software (anglický, německý a francouzský) zahrnuje mnoho nových funkcí, lehce a rychle ovládatelných pomocí 3-D HOTKEY (točítko). Nový způsob programování, orientovaný k letovým režimům, nebo ještě jednodušší nastavování obsáhlých mixovacích funkcí. Přesné digitální trimy nevyžadují přetrimovávání při změne modelů v paměti. Ideální PCM/FM systém pro začátečníky i zkušené modeláře, nabízející stejné možnosti pro ovládání letadel, vrtulníků, lodí i aut (modely lodí a aut pouze pásmo 40 MHz).

Zobrazení dat na displeji

- lze použít několik kombinací: Hardware - možnosti konfigurace funkcí a ovládačů

Software - možnosti nastavení funkcí

Rozšíření možností nastavení v programu Akrobat (Acro): Rozšíření možností nastavení v programu Glider Rozšíření možností nastavení v programu Heli:
Kompletní český návod: FX-18 - český manuál - cca 56 MB


HOME Akumulátory Elektromotory Motory Nabíječky Přijímače RC soupravy Regulátory Serva Stavebnice Vrtule
BAZAR   Download   JAK OBJEDNÁVAT - FAQ   Odkazy   Manuály   Žebříček RC souprav   Kontakt   Email-objednávka